Praxe

Jak už jsem naznačila v části "o mně" začala jsem hledat cestu, jak z toho věčného očekávání a zklamání ven. 
Ale šla jsem na to jinak. Zkoušela jsem hledat příčinu. Přestala jsem pokládat otázky okolí, ale začala je dávat sama sobě. Všichni jsme obdařeni intuicí, jež k nám pravidelně promlouvá, buďme k ní otevřeni. Je to ta "první dobrá" informace, která k nám přichází.

Přemýšlela jsem více o svých pocitech v situacích, které nastávaly i o lidech, které jsem potkávala. Vnímala jsem to, jak na okolí působím já a ono na mě. Nechápala jsem proč se mi některé věci dějí pořád dokola. A proč zrovna mně :-).


Naučila jsem se v meditaci tyto pocity rozeznávat a pojmenovávat. Přestala jsem se bránit, vystoupila z role oběti a ladila mysl, duši a tělo. Je to mravenčí práce, ale na výsledek se nečeká týdny, je okamžitý a trvalý. Jakmile dojde k přijetí, ihned nastává úleva.


Ráda si s lidmi povídám. Vnímám jejich energii, v běžném rozhovoru vycítím, kam je potřeba člověka směrovat tak, aby si k odpovědi došel sám. Je důležité v sobě odhalit své vnitřní části a uzdravit je. Celý koncept vychází z odhalování příčiny a v tom vidím smysl. 

Tělo k nám promlouvá každý den v mírné fázi emocemi, které když přehlížíme, nastoupí nemoc, úraz...
Říkám tomu - "když se nechceš léčit po dobrém emocí, budeš se léčit stejně, ale náročněji nemocí. To už je neharmonie těla a duše tak zoufalá, že přichází razantní zásah.


Pokud klient přichází s konkrétním problémem, jdeme formou terapie do hloubi duše, která nám dá odpověď na každou naši otázku a příčinu. 


Je pro mě důležité, jak se člověk cítí a s tím pracuji. Zajímá mě zpětná vazba klienta a cítím obrovský vděk a pokoru k tomuto daru, proto naše setkání terapií nekončí. 


Nabízím vám jiný úhel pohledu a ke spokojenému životu vás navedu. 

Své energie a času si vážím, proto spolupracuji s klienty, kteří to myslí upřímně sami se sebou a skutečně pro sebe chtějí něco udělat.